تامین سرمایه بانک ملت

search mellat
شرکت تأمین سرمایه بانک ملت ۹ ساله شد؛
تاریخ : 1398/10/28 , ساعت 14:54
شرکت تأمین سرمایه بانک ملت ۹ ساله شد؛
۲۸ ام دی ماه ۱۳۹۸ شرکت تامین سرمایه بانک ملت به عنوان سومین نهاد تامین سرمایه ثبت شده، نهمین سالروز فعالیت خود را پشت سر گذاشت.

به گزارش اقتصادآنلاین، پس از تصویب قانون بازار اوراق بهادار در تاریخ 1384/9/1 توسط مجلس شورای اسلامی، شرکت‌های تأمین سرمایه به‌عنوان واسطه بین ناشر اوراق بهادار و عامه سرمایه‌گذاران فعالیت خود را آغاز نموده و توسعه و رشد خود را همزمان با کمک به شرکت‌ها و موسسات دولتی و خصوصی به منظور رسیدن به اهداف و اجرای طرح‌های توسعه‌ای از طریق ابزارهای تامین مالی در بازار سرمایه، محقق ساخته و نقش موثری در اجرای به موقع و مناسب طرح‌ها و پروژه‌ها داشته‌اند.

صنعت بانکداری سرمایه‌گذاری با توجه به سبقه 12 ساله خود، کماکان صنعتی نوپا و جوان در نظام اقتصادی ایران است و 9 شرکت تامین سرمایه فعال در این حوزه تاکنون عملکرد موفقی در توسعه و شکوفایی این صنعت به ثبت رسانده‌اند و به تازگی فرآیند پذیره‌نویسی دهمین شرکت تامین سرمایه نیز به انجام رسیده است؛ امید است با حمایت همه‌جانبه از این صنعت، امکان توسعه بیشتر و ارائه خدمات متنوع تر در راستای رفع نیازهای مالی جامعه فراهم آورده شود.

امروز، 28ام دی ماه 1398 شرکت تامین سرمایه بانک ملت به عنوان سومین نهاد تامین سرمایه ثبت شده، نهمین سالروز فعالیت خود را پشت سر می‌گذارد.

این شرکت طی 9 سال فعالیت خود در کنار سایر فعالین این صنعت، خدمات متنوعی به مشتریان ارائه و رکوردهای زیادی از جمله کسب جایگاه فعالترین شرکت تامین سرمایه در حوزه تامین مالی صنایع انرژی، یکصد و پنج هزار میلیارد تامین مالی از طریق اوراق بدهی، پنجاه و هفت هزار میلیارد ریال تامین مالی از طریق ابزارهای سرمایه‌­ای، هفتاد هزار میلیارد ریال منابع تحت مدیریت صندوق­‌های سرمایه­‌گذاری، بیش از 120 پروژه مشاوره مالی، ثبات عملکرد در کسب بازده صندوق‌های سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت، مدیریت بزرگترین صندوق بازارگردانی کشور و کسب جایگاه نخست از منظر تعهد پذیره‌نویسی اوراق بدهی در شش ماهه اول سال 1398 را کسب نمود­ه است.

آخرین اخبار
مدیریت دارایی-انتشار عملکرد بهمن ماه "تملت"
عملکرد شرکت تامین سرمایه بانک ملت در دوره بهمن‌ماه سال جاری با شناسایی بیش از 47.4 میلیارد تومان درآمد منتشر شد.
تاریخ : 1399/12/06
بیشتر
تامین مالی-لزوم طراحی ابزارهای مالی جدید
مدیرعامل تامین سرمایه بانک ملت با اشاره به موانع موجود در مسیر افزایش تامین مالی از بازار سرمایه، طراحی ابزارهای مالی جدید را از اولویت برشمرد و تاکید کرد که مقررات امروزه نیاز به بازنگری دارد.
تاریخ : 1399/11/30
بیشتر