تامین سرمایه بانک ملت

search mellat
سومین مرحله عرضه اوراق سلف فولاد مبارکه در راه است
تاریخ : 1399/04/25 , ساعت 15:41
سومین مرحله عرضه اوراق سلف فولاد مبارکه در راه است
مرحله سوم عرضه اوراق سلف استاندارد موازی فولاد مبارکه به ارزش هزار میلیارد تومان با مشارکت تامین سرمایه بانک ملت در راه است.
شرکت تامین سرمایه بانک ملت در حالی از ابتدای سال 1399 مشارکت در پذیرش، تعهد پذیره نویسی و بازارگردانی دو مرحله از انتشار اوراق سلف استاندارد موازی فولاد مبارکه را انجام داده و هر کدام از این عرضه ها که با تامین مالی موفق یک هزار میلیارد تومانی برای «فولاد» همراه بوده که حال مرحله سوم انتشار این اوراق را در دست دارد؛ براین اساس، مرحله سوم عرضه اولیه اوراق سلف موازی استاندارد ورق گرم نوردیده فولاد مبارکه در نماد «عفولاد ۴» به تعداد ۱۱ میلیون و ۶۵۵ هزار و ۴۱۹ قرارداد با قیمت ۸۵ هزار و ۷۹۷ تومان در هر قرارداد ۱۰ کیلوگرمی آغاز خواهد شد. این عرضه در روز شنبه ۲۸ تیرماه از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۰ دوره پیش گشایش و از ساعت ۱۰ تا ۱۲:۳۰ دوره عادی معاملات از طریق شرکت کارگزاری بانک ملت انجام خواهد شد.
همچنین معاملات ثانویه از ۲۹ تیر سال جاری تا ۲۸ تیر سال ۱۴۰۰ ادامه خواهد داشت. عرضه اوراق به روش گشایش انجام خواهد شد و دامنه نوسان قیمت در عرضه اولیه مثبت و منفی ۵ درصد خواهد بود.
در صورتی که در پایان مدت عرضه بخشی از اوراق پذیره‌نویسی نشود، متعهد پذیره نویسی مکلف به خرید اوراق باقی‌مانده به قیمت تعیین شده در بازار است. همچنین در صورتی که در پایان مدت عرضه هیچ بخشی از پذیره‌نویسی اوراق صورت نگیرد، متعهد پذیره نویسی مکلف به خرید اوراق به قیمت پایه خواهد بود.
یادآور می شود که تاکنون چهار هزار میلیارد تومان انواع تامین مالی برای بخش خصوصی توسط تامین سرمایه ملت انجام شده است. در این میان 3هزار میلیارد تومان از این رقم به تامین مالی فولاد مبارکه تعلق داشته و یک هزار میلیارد تومان نیز تامین مالی برای صنایع پتروشیمی خلیج فارس صورت گرفته است.
 
 
  آخرین اخبار
  تامین مالی-تعدیل مثبت تملت
  تامین سرمایه بانک ملت گزارش تفسیری مدیریت برای دوره 9 ماهه نخست سال 1399 را با تعدیل مثبت 18 درصدی سود همراه ساخت و به این ترتیب سود خالص بیش از 365 میلیارد تومانی را در از ابتدای سال جاری تا پایان آذرماه محقق کرد.
  تاریخ : 1399/10/23
  بیشتر
  تامین مالی-تکذیب شایعه خروج سهامدار حقوقی تملت
  در حالی شایعاتی پیرامون خروج سه سهامدار عمده حقوقی تامین سرمایه بانک ملت از ترکیب سهامداری شرکت به گوش می‌رسد که دبیر هیات‌مدیره «تملت» این موضوع را رد کرد و صراحتا عنوان کرد که هیچ‌کدام از سهامداران عمده حقوقی شرکت، سهام خود را نفروخته‌اند.
  تاریخ : 1399/10/22
  بیشتر