تامین سرمایه بانک ملت

search mellat
دریافت تقدیرنامه سه ستاره از جایزه ملی مدیریت مالی ایران
تاریخ : 1398/11/26 , ساعت 14:17
دریافت تقدیرنامه سه ستاره از جایزه ملی مدیریت مالی ایران
شرکت تامین سرمایه بانک ملت موفق به دریافت لوح تقدیر سه ستاره از دهمین همایش جایزه ملی مدیریت مالی ایران شد؛
شرکت تامین سرمایه بانک ملت موفق به دریافت لوح تقدیر سه ستاره از دهمین همایش جایزه ملی مدیریت مالی ایران شد؛
شرکت تامین سرمایه بانک ملت در نخستین حضور خود در این جایزه ملی، با ارائه سیستم‌های عملکرد مالی و ارائه گزارش‌‌های شفاف، موفق به کسب لوح تقدیرنامه سه ستاره گردید.
برگزاری جایزه ملی مدیریت مالی ایران از سال ۱۳۸۹ بستر ساز بهبود و ارتقا سطح مدیریت مالی و اقتصادی در شرکت‌ها و سازمان‌های شرکت‌کننده شده است. شرکت‌‌کنندگان در این رویداد، در هر دوره با ارائه اظهارنامه‌های مالی به جایزه ملی مدیریت مالی ایران، فرآیندها و نظام‌های مالی خود را در معرض ارزیابی قرار می‌دهند.
بر اساس این گزارش، جایزه ملی مدیریت مالی ایران یکی از ارزیابی‌های مهم در زمینه مالی است که پیش از این 9 دوره در ایران اجرایی شده است.
شایان ذکر است، هدف برگزارکنندگان دوره‌های جایزه‌ملی مدیریت‌مالی ایران، حمایت مدیریت مالی حرفه‌ای در مسیر دستیابی به جایگاه واقعی در شرکت‌ها و سازمان‌‌ها، تشویق و ترغیب شرکت‌ها برای انجام خود ارزیابی و شناخت نقاط قوت و ضعف و زمینه‌های بهبود، تعریف راهبردی از مدیریت مالی و اقتصادی سازمان در جهت دستیابی به اهداف استراتژیک، معرفی و فراهم نمودن امکان تبادل تجربیات موفق مدیران مالی است.
دهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران، با حضور حدود ١٠٠ موسسه اقتصادی، خدماتی و صنعتی و با حضور وزیر محترم اقتصاد روز شنبه 26 بهمن ماه در سالن همایش‌های رازی تهران برگزار گردید و مازیار فرخی، عضو هیئت مدیره و معاون مالی و اداری شرکت تامین سرمایه بانک ملت این جایزه را دریافت نمود.
 
 
 
  • آخرین اخبار
   تامین مالی-تعدیل مثبت تملت
   تامین سرمایه بانک ملت گزارش تفسیری مدیریت برای دوره 9 ماهه نخست سال 1399 را با تعدیل مثبت 18 درصدی سود همراه ساخت و به این ترتیب سود خالص بیش از 365 میلیارد تومانی را در از ابتدای سال جاری تا پایان آذرماه محقق کرد.
   تاریخ : 1399/10/23
   بیشتر
   تامین مالی-تکذیب شایعه خروج سهامدار حقوقی تملت
   در حالی شایعاتی پیرامون خروج سه سهامدار عمده حقوقی تامین سرمایه بانک ملت از ترکیب سهامداری شرکت به گوش می‌رسد که دبیر هیات‌مدیره «تملت» این موضوع را رد کرد و صراحتا عنوان کرد که هیچ‌کدام از سهامداران عمده حقوقی شرکت، سهام خود را نفروخته‌اند.
   تاریخ : 1399/10/22
   بیشتر