تامین سرمایه بانک ملت

search mellat
دریافت تقدیرنامه سه ستاره از جایزه ملی مدیریت مالی ایران
تاریخ : 1398/11/26 , ساعت 14:17
دریافت تقدیرنامه سه ستاره از جایزه ملی مدیریت مالی ایران
شرکت تامین سرمایه بانک ملت موفق به دریافت لوح تقدیر سه ستاره از دهمین همایش جایزه ملی مدیریت مالی ایران شد؛
شرکت تامین سرمایه بانک ملت موفق به دریافت لوح تقدیر سه ستاره از دهمین همایش جایزه ملی مدیریت مالی ایران شد؛
شرکت تامین سرمایه بانک ملت در نخستین حضور خود در این جایزه ملی، با ارائه سیستم‌های عملکرد مالی و ارائه گزارش‌‌های شفاف، موفق به کسب لوح تقدیرنامه سه ستاره گردید.
برگزاری جایزه ملی مدیریت مالی ایران از سال ۱۳۸۹ بستر ساز بهبود و ارتقا سطح مدیریت مالی و اقتصادی در شرکت‌ها و سازمان‌های شرکت‌کننده شده است. شرکت‌‌کنندگان در این رویداد، در هر دوره با ارائه اظهارنامه‌های مالی به جایزه ملی مدیریت مالی ایران، فرآیندها و نظام‌های مالی خود را در معرض ارزیابی قرار می‌دهند.
بر اساس این گزارش، جایزه ملی مدیریت مالی ایران یکی از ارزیابی‌های مهم در زمینه مالی است که پیش از این 9 دوره در ایران اجرایی شده است.
شایان ذکر است، هدف برگزارکنندگان دوره‌های جایزه‌ملی مدیریت‌مالی ایران، حمایت مدیریت مالی حرفه‌ای در مسیر دستیابی به جایگاه واقعی در شرکت‌ها و سازمان‌‌ها، تشویق و ترغیب شرکت‌ها برای انجام خود ارزیابی و شناخت نقاط قوت و ضعف و زمینه‌های بهبود، تعریف راهبردی از مدیریت مالی و اقتصادی سازمان در جهت دستیابی به اهداف استراتژیک، معرفی و فراهم نمودن امکان تبادل تجربیات موفق مدیران مالی است.
دهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران، با حضور حدود ١٠٠ موسسه اقتصادی، خدماتی و صنعتی و با حضور وزیر محترم اقتصاد روز شنبه 26 بهمن ماه در سالن همایش‌های رازی تهران برگزار گردید و مازیار فرخی، عضو هیئت مدیره و معاون مالی و اداری شرکت تامین سرمایه بانک ملت این جایزه را دریافت نمود.
 
 
 
  • آخرین اخبار
   خدمات مالی-رشد 24 درصدی درآمد "تملت" در سال 99
   شرکت تامین سرمایه بانک ملت موفق به شناسایی بیش‌از 575 میلیارد و 600 میلیون تومان درآمد در سال 1399 شد که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، 24درصد رشد نشان می‌دهد.
   تاریخ : 1400/01/14
   بیشتر
   تامین مالی-تامین مالی بیش‌از 110 هزار میلیارد ریال در سال 1399
   شرکت تامین سرمایه بانک ملت در راستای تحقق شعار سال، کمک شایانی به جهش تولید و حمایت از ساخت داخل داشت. به‌طوری که این شرکت موفق به تامین نقدینگی بیش‌از 110 هزار میلیارد ریالی، برای بخش خصوصی، از بستر بازار سرمایه شد.
   تاریخ : 1400/01/10
   بیشتر