تامین سرمایه بانک ملت

search mellat
ثبت افزایش سرمایه 400 میلیارد تومانی "تملت"
تاریخ : 1399/10/14 , ساعت 19:10
ثبت افزایش سرمایه 400 میلیارد تومانی "تملت"
افزایش سرمایه 4 هزار میلیارد ریالی شرکت تامین سرمایه بانک ملت به ثبت رسید.
به گزارش روابط عمومی تامین سرمایه بانک ملت، افزایش سرمایه «تملت» از محل صرف سهام در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری تهران به ثبت رسید و به این ترتیب شرکت سرمایه خود را از 7هزار میلیارد ریال به 11هزار میلیارد ریال افزایش داد.
در حالی مجمع عمومی فوق‌العاده "تملت" در 27 مهرماه سال جاری با افزایش سرمایه 57 درصدی معادل 4 هزار میلیارد ریالی از محل سلب حق تقدم از سهامداران فعلی و اعطای سهام جایزه به سهامداران اولیه از محل صرف سهام موافقت کرد و مقرر شد تا سهام جدیدی برای این موضوع مورد پذیره‌نویسی قرار گیرد که با اتمام پذیره‌نویسی مزبور و خریداری تمامی سهام عرضه شده جدید، این امر صورت گرفت. در نهایت طی نامه ای از سوی اداره ثبت شرکتها  و به استناد صورت جلسه هیات مدیره «تملت» و همچنین مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار، سرمایه شرکت از مبلغ 7هزار میلیارد ریال به 11هزار میلیارد ریال افزایش یافت.
  آخرین اخبار
  تامین مالی-تعدیل مثبت تملت
  تامین سرمایه بانک ملت گزارش تفسیری مدیریت برای دوره 9 ماهه نخست سال 1399 را با تعدیل مثبت 18 درصدی سود همراه ساخت و به این ترتیب سود خالص بیش از 365 میلیارد تومانی را در از ابتدای سال جاری تا پایان آذرماه محقق کرد.
  تاریخ : 1399/10/23
  بیشتر
  تامین مالی-تکذیب شایعه خروج سهامدار حقوقی تملت
  در حالی شایعاتی پیرامون خروج سه سهامدار عمده حقوقی تامین سرمایه بانک ملت از ترکیب سهامداری شرکت به گوش می‌رسد که دبیر هیات‌مدیره «تملت» این موضوع را رد کرد و صراحتا عنوان کرد که هیچ‌کدام از سهامداران عمده حقوقی شرکت، سهام خود را نفروخته‌اند.
  تاریخ : 1399/10/22
  بیشتر