تامین سرمایه بانک ملت

search mellat
تامین مالی موفق «فارس» از بازار سرمایه
تاریخ : 1399/04/23 , ساعت 10:14
تامین مالی موفق "فارس" از بازار سرمایه
تامین مالی یک هزار میلیارد تومانی صنایع پتروشیمی خلیج فارس با موفقیت همراه شد.
در حالی انتشار یک هزار میلیارد تومان اوراق اختیار فروش تبعی بر روی سهام پتروشیمی پارس به منظور تامین مالی صنایع پتروشیمی خلیج فارس، روز گذشته از بستر بازار سرمایه آغاز شد که با استقبال سرمایه گذاران در همین روز تمامی اوراق خریداری شد.
انتشار اوراق اختیار فروش تبعی بر روی سهام پتروشیمی پارس در نماد "هپارس 404" دیروز یکشنبه 22 تیرماه در بورس اوراق بهادار تهران و با همکاری تامین سرمایه بانک ملت صورت گرفت و کل اوراق مزبور به حجم 55میلیون سهم و به ارزش یک هزار میلیارد تومان خریداری شد، این اوراق یکساله و با نرخ بازده 20 درصدی است. 
یادآور می شود تامین سرمایه بانک ملت از ابتدای سال جاری، تامین مالی 2 هزار میلیارد تومانی با انتشار اوراق سلف برای فولاد مبارکه انجام داده که با احتساب تامین مالی امروز، این رقم به 3هزار میلیارد تومان رسیده است. به این ترتیب کارنامه موفقی در زمینه تامین مالی بخش خصوصی از خود بر جای گذاشته است.
  آخرین اخبار
  تامین مالی-تعدیل مثبت تملت
  تامین سرمایه بانک ملت گزارش تفسیری مدیریت برای دوره 9 ماهه نخست سال 1399 را با تعدیل مثبت 18 درصدی سود همراه ساخت و به این ترتیب سود خالص بیش از 365 میلیارد تومانی را در از ابتدای سال جاری تا پایان آذرماه محقق کرد.
  تاریخ : 1399/10/23
  بیشتر
  تامین مالی-تکذیب شایعه خروج سهامدار حقوقی تملت
  در حالی شایعاتی پیرامون خروج سه سهامدار عمده حقوقی تامین سرمایه بانک ملت از ترکیب سهامداری شرکت به گوش می‌رسد که دبیر هیات‌مدیره «تملت» این موضوع را رد کرد و صراحتا عنوان کرد که هیچ‌کدام از سهامداران عمده حقوقی شرکت، سهام خود را نفروخته‌اند.
  تاریخ : 1399/10/22
  بیشتر