تامین سرمایه بانک ملت حامی همایش استراتژی‌های سرمایه‌گذاری در سال 1400
تاریخ : 1400/02/28 , ساعت 15:28
تامین سرمایه بانک ملت حامی همایش استراتژی‌های سرمایه‌گذاری در سال 1400
تامین سرمایه بانک ملت حامی همایش «استراتژی‌های سرمایه‌گذاری در سال 1400 و تحلیل اقتصاد دهه 90»

دهه ۹۰ دارای ویژگی‌هایی است که سبب شده این دهه تبدیل به نقطه عطفی در اقتصاد ایران شود؛ نقطه عطفی که اگر به خوبی شناخته نشود و تدابیر لازم اندیشیده نشود، می‌تواند آغازی باشد بر افول اقتصاد ایران و اگر این تدابیر و اصلاحات به خوبی انجام شود می‌تواند شروعی باشد بر رشد پایدار و خروج از مشکلات اقتصادی.

 

مشکلات اقتصاد ایران در دهه ۹۰ به خصوص در سه سال اخیر تشدید شدند و اکنون مردم، فعالان اقتصادی، کسب و کارها و با مشکلات عدیده‌ای مواجه هستند. با توجه به شرایط فعلی، موضوع کسب سود و حفظ ارزش سرمایه از اهمیت خاصی برخوردار است. این موضوع در سال 1400 اهمیت ویژه‌‌ای دارد؛ سالی که در آن تغییرات اساسی در پارامترهای سیاسی و اقتصادی همچون انتخابات ریاست جمهوری، احیای برجام، استمرار کرونا و … و تغییر فرصت‌های سرمایه‌گذاری قابل پیش‌بینی است. بر این اساس تصمیم بر این شده است که در همایشی جامع و کاربردی به بررسی چشم‌انداز اقتصاد ایران و بازارهای مختلف با توجه به روند سال‌های اخیر پرداخته شود. در این همایش 2 روزه، شرکت‌کنندگان با نقطه نظرهای کارشناسی در خصوص تحلیل شرایط فعلی حاکم بر اقتصاد ایران و فرصت‌های سرمایه‌گذاری در حوزه‌های مسکن، طلا، ارز، بازار سرمایه، بازار رمزارزها و … آشنا خواهند شد.

 

در همین راستا همایش جامع (آنلاین) با موضوع «استراتژی‌های سرمایه‌گذاری در سال 1400 و تحلیل اقتصاد دهه 90» در روز پنجشنبه و جمعه مورخ 30 و 31 اردیبهشت‌ماه برگزار خواهد شد و شرکت‌کنندگان با نقطه‌نظرهای کارشناسی در خصوص وضعیت اقتصاد کلان ایران در سال‌های اخیر، چشم‌انداز عمومی اقتصاد ایران در سال 1400 ، فرصت‌ها و چالش‌های سرمایه‌گذاری پیش‌رو و آخرین تحولات سیاست خارجی و بازگشت به برجام و تأثیرات آن بر اقتصاد ایران آشنا خواهند شد.


شرکت تامین سرمایه بانک ملت در راستای رسالت خود در حمایت از رویدادها و جریان‌های موثر در آموزش و همچنین بهبود و افزایش اطلاعات سرمایه‌گذاران، یکی از حامیان همایش «استراتژی‌های سرمایه‌گذاری در سال 1400 و تحلیل اقتصاد دهه 90» خواهد بود. در این همایش سید روح‌اله حسینی مقدم، مدیرعامل تامین سرمایه بانک ملت در روز جمعه 31 اردیبهشت‌ماه در پنل پرسش و پاسخ بازار سرمایه حضور داشته و به ارائه راهکارهای احیای بورس می‌پردازد.


  آخرین اخبار
  تامین مالی-تست تست تست کیش
  مدیرعامل شرکت تامین سرمایه بانک ملت از انتشار موفق اوراق خرید دین شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه کیش به ارزش یک هزار میلیارد ریال خبر داد و تاکید کرد این اوراق امروز دوشنبه 10 خردادماه 1400 عرضه و تمامی آن خریداری شد.
  تاریخ : 1400/03/09
  بیشتر
  خدمات مالی-تقسیم سود 40 تومانی به ازای هر سهم "تملت"
  مجمع عمومی عادی سالانه شرکت تامین سرمایه بانک ملت به منظور تصویب صورت های مالی مربوط به سال مالی منتهی به پایان اسفندماه 1399، صبح امروز شنبه اول خردادماه با حضور بیش از 82 درصد از سهامداران برگزار شد و تقسیم سود 40 تومانی به ازای هر سهم را مصوب کرد.
  تاریخ : 1400/03/01
  بیشتر