تامین سرمایه بانک ملت

search mellat
برگزاری اولین جلسه هیات‌مدیره جدید کانون نهادهای سرمایه‌گذاری ایران
تاریخ : 1399/04/10 , ساعت 14:43
برگزاری اولین جلسه هیات‌مدیره جدید کانون نهادهای سرمایه‌گذاری ایران
اولین جلسه هیات مدیره کانون نهادهای سرمایه گذاری ایران صبح امروز برگزار شد. در این جلسه جعفر ربیعی مدیرعامل صنایع پتروشیمی خلیج فارس به عنوان رییس هیات مدیره و روح الله حسینی مقدم ، مدیرعامل شرکت تامین سرمایه بانک ملت به عنوان نایب رییس هیات مدیره انتخاب شدند.
کانون نهادهای سرمایه گذاری ایران در نخستین جلسه هیات مدیره که امروز سه شنبه 10تیرماه در محل کانون برگزار شد، به انتخاب رییس و نایب رییس هیات مدیره پرداخت. در این جلسه اعضای هیات مدیره کانون، جعفر ربیعی مدیرعامل صنایع پتروشیمی خلیج فارس را به عنوان رییس هیات مدیره و روح الله حسینی مقدم ، مدیرعامل شرکت تامین سرمایه بانک ملت را به عنوان نایب رییس هیات مدیره کانون به اتفاق آرا انتخاب کردند.
یادآور می شود مجمع عمومی کانون نهادهای سرمایه‌گذاری ایران در حالی روز چهارشنبه ۲۱خرداد برگزار شد که در این جلسه، اعضای هیات مدیره جدید کانون انتخاب شدند. مجمع عمومی کانون نهادهای سرمایه‌گذاری ایران روز چهارشنبه گذشته با حضور اکثریت اعضا و هیات‌رئیسه مجمع از جمله نماینده سازمان بورس اوراق بهاداربرگزار شد و پس از شمارش آرا،هفت عضو جدید هیأت‌مدیره و سه عضو علی‌البدل برای مدت دو سال انتخاب شدند. در جلسه مزبور روح‌الله حسینی‌مقدم به نمایندگی از شرکت تامین سرمایه بانک ملت، سلمان خادم‌المله به نمایندگی از شرکت تأمین سرمایه امین، محمودرضا خواجه نصیری به نمایندگی از شرکت تامین سرمایه تمدن، امیرتقی‌خان تجریشی به نمایندگی از گروه توسعه ملی، جعفر ربیعی به نمایندگی از صنایع پتروشیمی خلیج فارس، محمدرضا مایلی به نمایندگی ازشرکت مشاور سرمایه‌گذاری آرمان آتی و محمدوطن‌پور به نمایندگی از گروه مالی سپهر صادرات به‌عنوان اعضای اصلی انتخاب شدند.
همچنین عزت الله طیبی به نمایندگی از شرکت سبدگردان کاریزما، مهدی امیری به نمایندگی از شرکت سرمایه‌گذاری تدبیر و علی حسین‌زاده گوهری از شرکت سرمایه‌گذاری توسعه ملی به‌‌عنوان اعضای علی‌البدل انتخاب شدند.
 
 
 
  آخرین اخبار
  تامین مالی-تعدیل مثبت تملت
  تامین سرمایه بانک ملت گزارش تفسیری مدیریت برای دوره 9 ماهه نخست سال 1399 را با تعدیل مثبت 18 درصدی سود همراه ساخت و به این ترتیب سود خالص بیش از 365 میلیارد تومانی را در از ابتدای سال جاری تا پایان آذرماه محقق کرد.
  تاریخ : 1399/10/23
  بیشتر
  تامین مالی-تکذیب شایعه خروج سهامدار حقوقی تملت
  در حالی شایعاتی پیرامون خروج سه سهامدار عمده حقوقی تامین سرمایه بانک ملت از ترکیب سهامداری شرکت به گوش می‌رسد که دبیر هیات‌مدیره «تملت» این موضوع را رد کرد و صراحتا عنوان کرد که هیچ‌کدام از سهامداران عمده حقوقی شرکت، سهام خود را نفروخته‌اند.
  تاریخ : 1399/10/22
  بیشتر