تامین سرمایه بانک ملت

search mellat
برگزاری اولین جلسه هیات‌مدیره جدید کانون نهادهای سرمایه‌گذاری ایران
تاریخ : 1399/04/10 , ساعت 14:43
برگزاری اولین جلسه هیات‌مدیره جدید کانون نهادهای سرمایه‌گذاری ایران
اولین جلسه هیات مدیره کانون نهادهای سرمایه گذاری ایران صبح امروز برگزار شد. در این جلسه جعفر ربیعی مدیرعامل صنایع پتروشیمی خلیج فارس به عنوان رییس هیات مدیره و روح الله حسینی مقدم ، مدیرعامل شرکت تامین سرمایه بانک ملت به عنوان نایب رییس هیات مدیره انتخاب شدند.
کانون نهادهای سرمایه گذاری ایران در نخستین جلسه هیات مدیره که امروز سه شنبه 10تیرماه در محل کانون برگزار شد، به انتخاب رییس و نایب رییس هیات مدیره پرداخت. در این جلسه اعضای هیات مدیره کانون، جعفر ربیعی مدیرعامل صنایع پتروشیمی خلیج فارس را به عنوان رییس هیات مدیره و روح الله حسینی مقدم ، مدیرعامل شرکت تامین سرمایه بانک ملت را به عنوان نایب رییس هیات مدیره کانون به اتفاق آرا انتخاب کردند.
یادآور می شود مجمع عمومی کانون نهادهای سرمایه‌گذاری ایران در حالی روز چهارشنبه ۲۱خرداد برگزار شد که در این جلسه، اعضای هیات مدیره جدید کانون انتخاب شدند. مجمع عمومی کانون نهادهای سرمایه‌گذاری ایران روز چهارشنبه گذشته با حضور اکثریت اعضا و هیات‌رئیسه مجمع از جمله نماینده سازمان بورس اوراق بهاداربرگزار شد و پس از شمارش آرا،هفت عضو جدید هیأت‌مدیره و سه عضو علی‌البدل برای مدت دو سال انتخاب شدند. در جلسه مزبور روح‌الله حسینی‌مقدم به نمایندگی از شرکت تامین سرمایه بانک ملت، سلمان خادم‌المله به نمایندگی از شرکت تأمین سرمایه امین، محمودرضا خواجه نصیری به نمایندگی از شرکت تامین سرمایه تمدن، امیرتقی‌خان تجریشی به نمایندگی از گروه توسعه ملی، جعفر ربیعی به نمایندگی از صنایع پتروشیمی خلیج فارس، محمدرضا مایلی به نمایندگی ازشرکت مشاور سرمایه‌گذاری آرمان آتی و محمدوطن‌پور به نمایندگی از گروه مالی سپهر صادرات به‌عنوان اعضای اصلی انتخاب شدند.
همچنین عزت الله طیبی به نمایندگی از شرکت سبدگردان کاریزما، مهدی امیری به نمایندگی از شرکت سرمایه‌گذاری تدبیر و علی حسین‌زاده گوهری از شرکت سرمایه‌گذاری توسعه ملی به‌‌عنوان اعضای علی‌البدل انتخاب شدند.
 
 
 
  آخرین اخبار
  خدمات مالی-رشد 24 درصدی درآمد "تملت" در سال 99
  شرکت تامین سرمایه بانک ملت موفق به شناسایی بیش‌از 575 میلیارد و 600 میلیون تومان درآمد در سال 1399 شد که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، 24درصد رشد نشان می‌دهد.
  تاریخ : 1400/01/14
  بیشتر
  تامین مالی-تامین مالی بیش‌از 110 هزار میلیارد ریال در سال 1399
  شرکت تامین سرمایه بانک ملت در راستای تحقق شعار سال، کمک شایانی به جهش تولید و حمایت از ساخت داخل داشت. به‌طوری که این شرکت موفق به تامین نقدینگی بیش‌از 110 هزار میلیارد ریالی، برای بخش خصوصی، از بستر بازار سرمایه شد.
  تاریخ : 1400/01/10
  بیشتر