تامین سرمایه بانک ملت

search mellat
انتشار اوراق مشارکت شهرداری شیراز به ارزش 6000 میلیارد ریال
تاریخ : 1398/04/02 , ساعت 11:36
انتشار اوراق مشارکت شهرداری شیراز به ارزش 6000 میلیارد ریال
مدیرعامل تامین سرمایه بانک ملت از صدور موافقت اصولی انتشار اوراق مشارکت شهرداری شیراز، به ارزش 6000 میلیارد ریال خبر داد.
به گزارش روابط عمومی تامین سرمایه بانک ملت، روح‌الله حسینی مقدم، مدیرعامل شرکت تامین سرمایه بانک ملت در خصوص انتشار اوراق 6000 میلیارد ریالی شهرداری شیراز گفت: شهرداری شیراز به منظور احداث خط دو و تکمیل خط یک قطار شهری این شهر، از محل بند (د) تبصره (5) قانون بودجه کل کشور، اوراق مشارکت به ارزش 6000 میلیارد ریال درخواست کرد، که موافقت اصولی انتشار آن با نرخ سود سالانه ۱8 درصد صادر شده‌است.

وی در ادامه افزود: عرضه اولیه این اوراق روز یکشنبه مورخ 1398/04/02 در شعب منتخب بانک شهر و به صورت الکترونیکی و با نام، از طریق سامانه مجاز سیما صورت می‌پذیرد.
حسینی مقدم در ادامه تصریح کرد: تعهد پذیره‌نویسی این اوراق توسط تامین سرمایه بانک ملت انجام خواهد شد و از آنجا که این اوراق غیرقابل بازخرید در بازار پول هستند، معاملات ثانویه و انجام تعهدات بازارگردانی آن پس از گشایش نماد در بازار بورس یا فرابورس صورت خواهد پذیرفت.

مدیرعامل شرکت تامین سرمایه بانک ملت در پایان اظهار کرد: مدت مشارکت این اوراق چهار‌‌ساله و مقاطع پرداخت سود علی‌الحساب آن هر سه ماه یکبار است. همچنین سازمان برنامه و بودجه کشور و بانک شهر مراجع تضمین‌کننده این اوراق هستند.

 

  آخرین اخبار
  مدیریت دارایی-انتشار عملکرد بهمن ماه "تملت"
  عملکرد شرکت تامین سرمایه بانک ملت در دوره بهمن‌ماه سال جاری با شناسایی بیش از 47.4 میلیارد تومان درآمد منتشر شد.
  تاریخ : 1399/12/06
  بیشتر
  تامین مالی-لزوم طراحی ابزارهای مالی جدید
  مدیرعامل تامین سرمایه بانک ملت با اشاره به موانع موجود در مسیر افزایش تامین مالی از بازار سرمایه، طراحی ابزارهای مالی جدید را از اولویت برشمرد و تاکید کرد که مقررات امروزه نیاز به بازنگری دارد.
  تاریخ : 1399/11/30
  بیشتر