تامین سرمایه بانک ملت

search mellat
انتشار اوراق صکوک 700 میلیارد تومانی ایران خودرو
تاریخ : 1396/12/04 , ساعت 12:24
انتشار اوراق صکوک 700 میلیارد تومانی ایران خودرو
معاون تامین مالی شرکت تامین سرمایه بانک ملت اعلام کرد: اوراق مرابحه ایران خودرو به عنوان بزرگترین صکوک مرابحه بخش خصوصی کشور در روز شنبه 5 اسفند 1396 عرضه خواهد شد.
معاون تامین مالی شرکت تامین سرمایه بانک ملت اعلام کرد: اوراق مرابحه شرکت ایران خودرو به عنوان بزرگترین صکوک مرابحه بخش خصوصی کشور در روز شنبه 5 اسفند 1396 عرضه خواهد شد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بازار سرمایه (سنا)، «علی عالی زاده» با اعلام این خبر گفت: تعهد پذیره‌نویسی و بازارگردانی این اوراق توسط کنسرسیوم سه جانبه‌ای متشکل از تأمین سرمایه‌ بانک ملت، لوتوس پارسیان و امید انجام می‌شود.
وی بیان کرد: این اوراق با ضمانت بانک ملت منتشر خواهد شد و کارگزاری بانک ملت به عنوان عرضه کننده فعالیت خواهد کرد.
معاون تأمین مالی شرکت تأمین سرمایه بانک ملت با اشاره به اینکه حجم این اوراق معادل ۷۰۰ میلیارد تومان است، توضیح داد: شرکت تأمین سرمایه بانک ملت با سهم 350 میلیارد تومانی با نماد "صخود 0012"، تأمین سرمایه لوتوس پارسیان با سهم 250 میلیارد تومانی با نماد "صخود 412" و تأمین سرمایه امید با سهم 100 میلیارد تومانی و با نماد "صخود 1412"، در این تأمین مالی مشارکت دارند. سررسید اوراق مذکور چهار ساله، با نرخ سود اسمی ۱۸ درصد و با در نظر گرفتن پرداخت سود هر سه ماه یک بار، منتشر خواهد شد. مبلغ اسمی اوراق نیز معادل یک میلیون ریال خواهد بود و وجه تأمین شده از این اوراق صرف خرید قطعات و مجموعه‌های مورد نیاز برای تولید خودرو خواهد شد.


 
  آخرین اخبار
  مدیریت دارایی-انتشار عملکرد بهمن ماه "تملت"
  عملکرد شرکت تامین سرمایه بانک ملت در دوره بهمن‌ماه سال جاری با شناسایی بیش از 47.4 میلیارد تومان درآمد منتشر شد.
  تاریخ : 1399/12/06
  بیشتر
  تامین مالی-لزوم طراحی ابزارهای مالی جدید
  مدیرعامل تامین سرمایه بانک ملت با اشاره به موانع موجود در مسیر افزایش تامین مالی از بازار سرمایه، طراحی ابزارهای مالی جدید را از اولویت برشمرد و تاکید کرد که مقررات امروزه نیاز به بازنگری دارد.
  تاریخ : 1399/11/30
  بیشتر