تامین سرمایه بانک ملت

search mellat
استقبال از مرحله دوم انتشار اوراق «فولاد»
تاریخ : 1399/04/14 , ساعت 17:17
استقبال از مرحله دوم انتشار اوراق "فولاد"
دومین مرحله انتشار اوراق سلف فولاد مبارکه با استقبال سرمایه گذاران همراه شد.
انتشار مرحله دوم اوراق سلف موازی استاندارد ورق گرم نوردیده فولاد مبارکه اصفهان در نماد "عفولاد 3" امروز در بورس کالا و با همکاری تامین سرمایه بانک ملت صورت گرفت و کل اوراق مزبور به حجم 13میلیون و 493 هزار و 637 قرارداد خریداری شد.
 
این عرضه موفق در حالی با قیمت هر ورقه 741 هزار و 90 ریال از طریق شرکت کارگزاری بانک ملت آغاز شد که در نهایت هر برگه مزبور در قیمت پایانی 758هزار و 144ریال معامله شد. این دادوستدها در قیمت بالاتر سبب شد تا در نهایت کمی بیش از یک هزار و 23میلیارد تومان تامین مالی برای فولاد مبارکه اصفهان از این محل صورت گیرد.
 
یادآور می شود در اردیبهشت ماه سال جاری نیز یک هزار میلیارد تومان اوراق سلف فولاد مبارکه با مشارکت تامین سرمایه بانک ملت منتشر شده بود که عرضه مزبور نیز با موفقیت همراه بود. لازم به ذکر است مرحله دوم اوراق سلف موازی استاندارد ورق گرم نوردیده فولاد مبارکه اصفهان در نماد "عفولاد 3" در سررسید از نرخ سود 18.5 و 19 درصد برخوردار است. همچنین معاملات ثانویه آن از فردا 15 تیرماه آغاز شده و تا 14 تیرماه سال ۱۴۰۰ ادامه خواهد داشت.
 
 
 
 
  آخرین اخبار
  تامین مالی-تعدیل مثبت تملت
  تامین سرمایه بانک ملت گزارش تفسیری مدیریت برای دوره 9 ماهه نخست سال 1399 را با تعدیل مثبت 18 درصدی سود همراه ساخت و به این ترتیب سود خالص بیش از 365 میلیارد تومانی را در از ابتدای سال جاری تا پایان آذرماه محقق کرد.
  تاریخ : 1399/10/23
  بیشتر
  تامین مالی-تکذیب شایعه خروج سهامدار حقوقی تملت
  در حالی شایعاتی پیرامون خروج سه سهامدار عمده حقوقی تامین سرمایه بانک ملت از ترکیب سهامداری شرکت به گوش می‌رسد که دبیر هیات‌مدیره «تملت» این موضوع را رد کرد و صراحتا عنوان کرد که هیچ‌کدام از سهامداران عمده حقوقی شرکت، سهام خود را نفروخته‌اند.
  تاریخ : 1399/10/22
  بیشتر