تامین سرمایه بانک ملت

search mellat
شرکت تأمین سرمایه بانک ملت ۹ ساله شد؛
تاریخ : 1398/10/28 , ساعت
شرکت تأمین سرمایه بانک ملت ۹ ساله شد؛
۲۸ ام دی ماه ۱۳۹۸ شرکت تامین سرمایه بانک ملت به عنوان سومین نهاد تامین سرمایه ثبت شده، نهمین سالروز فعالیت خود را پشت سر گذاشت.

به گزارش اقتصادآنلاین، پس از تصویب قانون بازار اوراق بهادار در تاریخ 1384/9/1 توسط مجلس شورای اسلامی، شرکت‌های تأمین سرمایه به‌عنوان واسطه بین ناشر اوراق بهادار و عامه سرمایه‌گذاران فعالیت خود را آغاز نموده و توسعه و رشد خود را همزمان با کمک به شرکت‌ها و موسسات دولتی و خصوصی به منظور رسیدن به اهداف و اجرای طرح‌های توسعه‌ای از طریق ابزارهای تامین مالی در بازار سرمایه، محقق ساخته و نقش موثری در اجرای به موقع و مناسب طرح‌ها و پروژه‌ها داشته‌اند.

صنعت بانکداری سرمایه‌گذاری با توجه به سبقه 12 ساله خود، کماکان صنعتی نوپا و جوان در نظام اقتصادی ایران است و 9 شرکت تامین سرمایه فعال در این حوزه تاکنون عملکرد موفقی در توسعه و شکوفایی این صنعت به ثبت رسانده‌اند و به تازگی فرآیند پذیره‌نویسی دهمین شرکت تامین سرمایه نیز به انجام رسیده است؛ امید است با حمایت همه‌جانبه از این صنعت، امکان توسعه بیشتر و ارائه خدمات متنوع تر در راستای رفع نیازهای مالی جامعه فراهم آورده شود.

امروز، 28ام دی ماه 1398 شرکت تامین سرمایه بانک ملت به عنوان سومین نهاد تامین سرمایه ثبت شده، نهمین سالروز فعالیت خود را پشت سر می‌گذارد.

این شرکت طی 9 سال فعالیت خود در کنار سایر فعالین این صنعت، خدمات متنوعی به مشتریان ارائه و رکوردهای زیادی از جمله کسب جایگاه فعالترین شرکت تامین سرمایه در حوزه تامین مالی صنایع انرژی، یکصد و پنج هزار میلیارد تامین مالی از طریق اوراق بدهی، پنجاه و هفت هزار میلیارد ریال تامین مالی از طریق ابزارهای سرمایه‌­ای، هفتاد هزار میلیارد ریال منابع تحت مدیریت صندوق­‌های سرمایه­‌گذاری، بیش از 120 پروژه مشاوره مالی، ثبات عملکرد در کسب بازده صندوق‌های سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت، مدیریت بزرگترین صندوق بازارگردانی کشور و کسب جایگاه نخست از منظر تعهد پذیره‌نویسی اوراق بدهی در شش ماهه اول سال 1398 را کسب نمود­ه است.

آخرین اخبار
تامین مالی-انتشار  مرحله دوم اوراق سلف موازی استاندارد 10 هزار میلیارد ریالی
مدیرعامل شرکت تامین سرمایه بانک ملت از انتشار مرحله دوم اوراق سلف موازی استاندارد میعانات گازی توسط شرکت توسعه نفت و گاز صبای کنگان به ارزش 10.۰۰۰ میلیارد ریال و با هدف تامین مالی طرح‌های توسعه‌ای شرکت مزبور در روز شنبه 3 اسفند ۱۳۹۸ خبر داد.
تاریخ : 1398/12/03
بیشتر
تامین مالی-تامین سرمایه بانک ملت، حامی صنعت پتروشیمی
تامین سرمایه بانک ملت، به عنوان تامین سرمایه پیشرو در تامین مالی صنایع انرژی همواره حامی و همراه صنایع بزرگ و کوچک در این بخش بوده است، به گونه‌ای که از مجموع حجم تامین‌ مالی انجام شده از طریق اوراق بدهی، سهم صنایع انرژی بیش از 30% این حجم بوده است و از این حیث این شرکت سرآمد فعالین بازار سرمایه در حوزه انرژی می‌باشد.
تاریخ : 1398/12/01
بیشتر