فعال شدن بیش از ۱۱۰۰ شعبه بانک ملت در سامانه فراسود ملت
تاريخ: 1402/05/17
فعال شدن بیش از ۱۱۰۰ شعبه بانک ملت در سامانه فراسود ملت
هم‌اکنون بیش از ۱۱۰۰ شعبه بانک ملت در سراسر کشور برای ارائه خدمات به سرمایه‌گذاران صندوق‌های با درآمد ثابت، فعال شده‌اند و سرمایه‌گذاران محترم می‌توانند با مراجعه به شعبه مورد نظر خود، به سادگی اقدام به سرمایه‌گذاری در صندوق‌های اوج ملت، آتیه‌ملت و اندوخته‌ملت نموده و از مزایای سرمایه‌گذاری نظیر دریافت سود ۲۵.۶درصد موثر سالیانه، روزشمار و بدون نرخ‌ شکست بهره‌مند شوند.

از دی ماه سال گذشته دسترسی به سامانه فراسود ملت و امکان صدور و ابطال واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق‌های با درآمد ثابت اوج ملت، اندوخته ملت و آتیه ملت در کلیه شعب بانک ملت در سراسر کشور فراهم گردیده و طی مدت ۶ ماه با استقبال کم نظیر سرمایه‌گذاران مواجه شده‌است.
به گزارش روابط عمومی تامین سرمایه بانک ملت، در حال حاضر بیش از ۱۱۰۰ شعبه بانک ملت در سراسر کشور برای ارائه خدمات به سرمایه‌گذاران صندوق‌های با درآمد ثابت، فعال شده اند و سرمایه‌گذاران محترم می‌توانند با مراجعه به شعبه مورد نظر خود، به سادگی اقدام به سرمایه‌گذاری در صندوق‌های اوج ملت، آتیه‌ملت و اندوخته‌ملت نموده و از مزایای سرمایه‌گذاری در آن‌ها بهره‌مند شوند.
گفتنی است در حال حاضر سرمایه‌گذاری در صندوق‌های نامبرده به دو شیوه حضوری و غیرحضوری صورت می‌گیرد. در شیوه حضوری، سرمایه‌گذار می‌تواند با مراجعه به شعب بانک ملت در صندوق‌های با درآمد ثابت سرمایه‌گذاری نماید. هم‌چنین سرمایه‌گذاری غیر حضوری از طریق سامانه فراسود ملت به آدرس Farasood.ir و یا از طریق سامانه مگا بانک امکان‌پذیر می‌باشد.
لازم به ذکر است که صندوق‌های با درآمد ثابت سود ۲۵.۶ درصد موثر (۲۳ درصد اسمی) سالانه را  به سرمایه‌گذاران پرداخت می‌نمایند. این سود به صورت روزشمار و بدون نرخ شکست بوده و هیچ ریسکی برای سرمایه‌گذاران در پی نخواهد داشت. همچنین ضامن نقدشوندگی این صندوق‌ها بانک ملت است و با چهار نوبت پرداخت در روز، از این صندوق‌ها به عنوان معتبرترین و نقدشونده‌ترین صندوق‌های بازار سرمایه یاد می‌شود.
بنابراین گزارش فعال شدن بیش از ۱۱۰۰ شعبه بانک ملت در سامانه فراسود ملت و سرمایه‌گذاری مراجعین به شعب در صندوق‌های اوج ملت، اندوخته ملت و آتیه ملت، نشان از استقبال و اعتماد روزافزون سرمایه‌گذاران به صندوق‌های تحت مدیریت تامین سرمایه بانک ملت دارد. 

 

☎️ جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید: ۱۶۷۸(شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ صبح الی ۱۶ عصر)
🆔 برای اطلاع از آخرین اخبار و اطلاعیه‌ها ما را در شبکه‌های اجتماعی به آدرس mellat_ib@(تلگرام و اینستاگرام) دنبال کنید.