تامین سرمایه بانک ملت

search mellat
معارفه شرکت تأمین سرمایه بانک ملت به صورت مجازی
تاریخ : 1398/12/13 , ساعت
معارفه شرکت تأمین سرمایه بانک ملت به صورت مجازی
جلسه معارفه شرکت تامین سرمایه بانک ملت(سهامی عام) به صورت مجازی برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل بورس تهران به نقل از مدیریت پذیرش، با توجه به شیوع ویروس کرونا و تأکید نهادهای ذیربط مبنی بر رعایت الزامات بهداشتی و نظر به آن که پیرو آگهی مدیریت بازار، عرضه سهام شرکت تأمین سرمایه بانک ملت در روز چهارشنبه مورخ 14 اسفند 1398 انجام خواهد شد. لذا به منظور آشنایی سرمایه گذاران محترم با خلاصه عملکرد این شرکت، اطلاعات لازم در قالب معارفه غیرحضوری و از طریق سایت شرکت و آپارات آن به آدرس های https://www.aparat.com/mellatib و https://www.mellatib.ir/ipo از ساعت 18 عصر به بعد قابل دسترسی می‌باشد.

لازم به ذکر است اطلاعات کامل شرکت به همراه جزئیات، مطابق روال معمول کلیه ناشران اوراق بهادار، در سامانه جامع اطلاع‌رسانی ناشران (کدال) در اختیار عموم قرار گرفته است.
  آخرین اخبار
  تامین مالی-تامین سرمایه بانک ملت مشاور پذیرش "آریا"
  به گزارش مدیریت ارتباطات فرابورس ایران، در نخستین روزهای آخرین ماه بهار، شرکت پلیمر آریا ساسول با نماد «آریا» بر تابلو معاملاتی فرابورس ایران قرار گرفت تا با عرضه اولیه بخشی از سهام خود به طور رسمی وارد بازار دوم فرابورس شود، گفتنی است شرکت تامین سرمایه بانک ملت، مشاور پذیرش شرکت پلیمر آریا ساسول در ورود به بازار سرمایه می‌باشد.
  تاریخ : 1399/03/07
  بیشتر
  سرمایه‌گذاری جایگزین-شروع فعالیت بازارگردانی گواهی سپرده سکه طلای بانک ملت
  با راه‌اندازی خزانه سکه طلا توسط بانک ملت و گشایش نماد معاملاتی مربوط به گواهی سپرده سکه طلای این انبار، شرکت تأمین سرمایه بانک ملت به عنوان تنها بازارگردان فعال در حوزه گواهی سپرده سکه طلا و شرکت تخصصی این حیطه، موفق به دریافت مجوز بازارگردانی نماد معاملاتی مذکور از سازمان بورس و اوراق بهادار گشته‌است.
  تاریخ : 1398/09/19
  بیشتر