تامین سرمایه بانک ملت

search mellat
گرامیداشت 9 سالگی تامین‌سرمایه بانک‌ملت
تاریخ : 1398/10/29 , ساعت
گرامیداشت 9 سالگی تامین‌سرمایه بانک‌ملت
شرکت‌ تامین‌سرمایه بانک‌ملت، نهمین سالروز تاسیس فعالیت خود را با حضور مدیر‌عامل، اعضای هیات مدیره، مدیران ارشد و پرسنل خود جشن گرفت.
شرکت تامین‌سرمایه بانک‌ملت نهمین سالروز فعالیت خود را مصادف با 28ام دی‌ماه 1398 طی برگزاری مراسمی با حضور مدیر‌عامل، اعضای هیات مدیره، مدیران ارشد و پرسنل خود گرامی داشت. در این مراسم، دکتر روح‌اله حسینی مقدم، مدیرعامل مجموعه تامین‌سرمایه بانک‌ملت ضمن تبریک سالروز تاسیس، به تبیین دستاوردها و تلاش‌های سازمان در سال اخیر پرداخت و از تلاش‌های تمامی واحدها در راستای نیل به این دستاوردها تقدیر به عمل آورد. در ادامه آقای دکتر دیبایی، رییس هیئت مدیره به تبیین اهداف و جایگاه شرکت تامین‌سرمایه بانک‌ملت پرداخت و پس از آن با پذیرایی و عکس دسته‌جمعی مراسم گرامیداشت نهمین سال تاسیس شرکت تامین‌سرمایه بانک‌ملت پایان یافت.
 
 
  • آخرین اخبار
   تامین مالی-سلف موازی استاندارد، ابزاری مطمئن برای تامین مالی
   مدیر تامین مالی تامین سرمایه بانک ملت مطرح کرد: از جمله ویژگی‌های سلف موازی، کاهش زمان فرآیندهای تامین مالی، ابزار پوشش ریسک برای تولیدکنندگان، محدودیت زیان ناشی از اعمال اختیار خرید در سررسید، تضمین سود معین با اعمال اختیار فروش برای سرمایه‌گذار، عدم محدودیت در مصرف وجوه و حفظ قدرت نقدینگی در کوتاه مدت است.
   تاریخ : 1398/11/28
   بیشتر
   مدیریت دارایی-ورود حقیقی‌ها، شاخص مثبتی برای سنجش بازار
   جذابیت بازار سهام در برهه کنونی، بیش از هر مقطع دیگریست. شاهد این مدعا نیز حجم نقدینگی است که از ابتدای سال به سمت این بازار روانه شده‌است. به نظر می‌رسد با ریسک بسیار زیاد بازارهای رقیب، در آینده نیز شاهد تداوم حضور افراد جدید در بازار سهام باشیم.
   تاریخ : 1397/10/29
   بیشتر