تامین سرمایه بانک ملت

search mellat
گرامیداشت 9 سالگی تامین‌سرمایه بانک‌ملت
تاریخ : 1398/10/29 , ساعت
گرامیداشت 9 سالگی تامین‌سرمایه بانک‌ملت
شرکت‌ تامین‌سرمایه بانک‌ملت، نهمین سالروز تاسیس فعالیت خود را با حضور مدیر‌عامل، اعضای هیات مدیره، مدیران ارشد و پرسنل خود جشن گرفت.
شرکت تامین‌سرمایه بانک‌ملت نهمین سالروز فعالیت خود را مصادف با 28ام دی‌ماه 1398 طی برگزاری مراسمی با حضور مدیر‌عامل، اعضای هیات مدیره، مدیران ارشد و پرسنل خود گرامی داشت. در این مراسم، دکتر روح‌اله حسینی مقدم، مدیرعامل مجموعه تامین‌سرمایه بانک‌ملت ضمن تبریک سالروز تاسیس، به تبیین دستاوردها و تلاش‌های سازمان در سال اخیر پرداخت و از تلاش‌های تمامی واحدها در راستای نیل به این دستاوردها تقدیر به عمل آورد. در ادامه آقای دکتر دیبایی، رییس هیئت مدیره به تبیین اهداف و جایگاه شرکت تامین‌سرمایه بانک‌ملت پرداخت و پس از آن با پذیرایی و عکس دسته‌جمعی مراسم گرامیداشت نهمین سال تاسیس شرکت تامین‌سرمایه بانک‌ملت پایان یافت.
 
 
  • آخرین اخبار
   تامین مالی-تامین سرمایه بانک ملت مشاور پذیرش "آریا"
   به گزارش مدیریت ارتباطات فرابورس ایران، در نخستین روزهای آخرین ماه بهار، شرکت پلیمر آریا ساسول با نماد «آریا» بر تابلو معاملاتی فرابورس ایران قرار گرفت تا با عرضه اولیه بخشی از سهام خود به طور رسمی وارد بازار دوم فرابورس شود، گفتنی است شرکت تامین سرمایه بانک ملت، مشاور پذیرش شرکت پلیمر آریا ساسول در ورود به بازار سرمایه می‌باشد.
   تاریخ : 1399/03/07
   بیشتر
   مدیریت دارایی-بازده 40 درصدی صندوق سرمایه‌گذاری افق ملت در اردیبهشت‌ماه
   صندوق سرمایه‌گذاری افق ملت، قابل معامله در بورس، در یک‌ماهه منتهی به 1399/02/31 بازدهی 40 درصدی را ثبت نمود.
   تاریخ : 1399/03/07
   بیشتر