تامین سرمایه بانک ملت

search mellat
نخستین همایش مالی ایران
تاریخ : 1398/10/03 , ساعت
نخستین همایش مالی ایران
نخستین همایش مالی ایران با محوریت تامین مالی با حضور مدیران و فعالان حوزه بازار سرمایه در حال برگزاری است.
سیدروح‌اله حسینی‌مقدم ، مدیر‌عامل تامین‌سرمایه بانک ملت و عضو شورای‌عالی بورس و اوراق بهادار در این همایش به توضیح اثرات تبصره 5 از ماده واحد لایحه پیشنهادی بودجه سال 99 پرداخت و افزود: در بودجه علاوه بر پیش‌بینی هزینه‌ها و درآمدهای دولت و طرح‌های دولتی موضوعاتی مانند: نرخ تعرفه‌های اعمالی بر کالاهای وارداتی، نرخ مالیات بر کسب و کار‌های مختلف، بودجه عمرانی کشور، نرخ مالیات بر ارزش افزوده و طرح‌های تشویقی صادراتی نیز مطرح شده‌است.

وی ادامه داد: طبق بند (ر) تبصره 5 از ماده واحده مذکور حداقل سرمایه‌گذاری صندوق‌های سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت از کل دارایی‌های صندوق در اوراق بهادار دولتی برابر با پنجاه درصد تعیین می‌شود. عضو شورای عالی بورس و اوراق بهادار با اشاره به تاثیر اجرای این سیاست، تصریح کرد: تاثیراتی بر "بورس"، "اوراق شرکتی"،"اضافه‌برداشت‌ها"، کوچکتر شدن صندوق‌ها و مدیریت جریان نقدی صندوق را شاهد هستیم.

وی همچنین اضافه کرد: در تاثیر بر بورس می‌توان به فروش بخشی از سهم موجود در پرتفو، در تاثیر بر اوراق شرکتی می توان بر فروش بخشی از اوراق شرکتی در پرتفو و در تاثیر بر اضافه‌برداشت‌ها می توان بر خروج منابع از سپرده‌های بانکی اشاره داشت.

مدیرعامل تامین‌سرمایه بانک‌ملت همچنین در خصوص عرضه‌های بدهی گفت: عرضه‌های بدهی نوپاتر بوده ولی حجم غیر قابل‌توجهی را به خود اختصاص داده‌اند. با گذر از نیمه ابتدایی سال، دولت پر‌قدرت و با حجم زیاد وارد بازار شده و نظام بدهی را تحت‌تاثیر قرار می‌دهد.

  آخرین اخبار
  تامین مالی-تامین سرمایه بانک ملت مشاور پذیرش "آریا"
  به گزارش مدیریت ارتباطات فرابورس ایران، در نخستین روزهای آخرین ماه بهار، شرکت پلیمر آریا ساسول با نماد «آریا» بر تابلو معاملاتی فرابورس ایران قرار گرفت تا با عرضه اولیه بخشی از سهام خود به طور رسمی وارد بازار دوم فرابورس شود، گفتنی است شرکت تامین سرمایه بانک ملت، مشاور پذیرش شرکت پلیمر آریا ساسول در ورود به بازار سرمایه می‌باشد.
  تاریخ : 1399/03/07
  بیشتر
  مدیریت دارایی-بازده 40 درصدی صندوق سرمایه‌گذاری افق ملت در اردیبهشت‌ماه
  صندوق سرمایه‌گذاری افق ملت، قابل معامله در بورس، در یک‌ماهه منتهی به 1399/02/31 بازدهی 40 درصدی را ثبت نمود.
  تاریخ : 1399/03/07
  بیشتر