گزارش ها
آرشیو گزارش ها

افزایش سرمایۀ تأمین سرمایه بانک ملت تصویب شد

rezaei 0 941 رتبه مطلب: بدون رتبه

مدیرعامل شرکت تأمین سرمایه بانک ملت، با تشریح برخی حوزه‌های فعالیت جدید شرکت، از برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته به منظور توسعه فعالیت‌های موجود و ورود به حوزه‌های فعالیت جدید هم‌زمان با تحولات صنعت تأمین سرمایه خبر داد.

 

قطب‌نمای جذب سرمایه در 1400

بعد از برجام، جذب سرمایه‌گذاری مستقیم خارجی یکی از اولویت‌های دولتمردان قرار گرفت. در این میان استفاده از تجارب کشورهای موفق در این زمینه می‌تواند راهگشا باشد. با توجه به اینکه در برنامه ششم توسعه که از سال آینده اجرایی می‌شود، سهم منابع مالی خارجی در تامین مالی اقتصاد معادل 2/ 22درصد (بالغ بر 1304هزار میلیارد ریال) پیش‌بینی شده، اگر پیش‌شرط‌های لازم و مشوق‌های مورد نیاز برای جلب سرمایه‌گذاران خارجی تامین نشود، امکان تحقق هدف رشد اقتصادی نیز سخت خواهد بود.

SuperUser Account 0 1047 رتبه مطلب: 5/0

دو روی سکه فاز جدید بازار پایه

شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران دیروز نیز با تلاشی مضاعف توانست همچنان خود را مثبت نگاه دارد. به این ترتیب نماگر این بازار روز گذشته با رشد 3 واحدی به کار خود پایان داد. در سه روز معاملاتی گذشته بازار سهام با وجود کمبود نقدینگی و نزدیکی به پایان سال با رشد شاخص مواجه شد.

SuperUser Account 0 994 رتبه مطلب: 5/0

جنگ روانی علیه بازار پول

رئیس کل بانک مرکزی، در جمع مدیران بانکی، به نشانه‌شناسی علیه شبکه بانکی پرداخت. ولی‌اله سیف معتقد است: سه نشانه وجود دارد که گروه‌هایی با غبارآمیز کردن فضای موجود و آمیختن حرف‌های درست و نادرست، تلاش می‌کنند که از فرصت ایجادشده برای حصول به اهداف خود استفاده کنند. از نگاه او، گروه اول افرادی هستند که عملیات بانکداری بدون ربا را مورد نقد قرار می‌دهند.

SuperUser Account 0 846 رتبه مطلب: 5/0
RSS
12345678910انتها
دی ان ان