پیام هیات مديره

 

پیام هیات مديره

 

در کشورهای توسعه یافته شرکت‌های تأمین سرمایه، نقش اصلی را در تأمین مالی دولت، بنگاه‌های اقتصادی و پروژه‌ها از طریق بازار سرمایه بر عهده دارند. در ایران نیز با شکل‌گیری حرکت از سوی اقتصاد بانک‌پایه به اقتصاد بازارپایه و تامین منابع مالی مورد نیاز بخش‌های مختلف اقتصادی از سوی بازار سرمایه، شرکت­ های تأمین سرمایه به تدریج جایگاه مناسب خود را یافته و تثبیت خواهند کرد. از این‌رو در سال‌های اخیر شاهد حرکت تدریجی به سوی تأمین مالی از بازار سرمایه بوده‌ایم و انتظار می‌رود این رشد طی سالیان آتی به مدد شرکت‌های تأمین سرمایه همچنان ادامه داشته باشد.

شرکت تامین سرمایه بانک ملت در شش سال گذشته توانسته گام مهمی را در ارائه خدمات بانکداری سرمایه‌گذاری مشتمل بر ارائه خدمات تامین مالی، مدیریت دارایی، ارزشگذاری و مشاوره مالی و نظارت بر پروژه‌ها انجام دهد و به عنوان یکی از شرکت‌های تامین سرمایه پیشرو در بازار سرمایه، نقش اساسی را در تامین منابع مالی مورد نیاز صنایع مختلف بخصوص بخش انرژی کشور برعهده داشته باشد.

از مهمترین شاخص‌های عملکردی شرکت تامین سرمایه بانک ملت در سال گذشته می‌توان به افزایش مجموع دارایی‌ها، رشد سود خالص شرکت، ارائه انواع خدمات تخصصی بانکداری سرمایه‌گذاری در زمینه تامین مالی، ارزشگذاری و مدیریت دارایی‌ به متقاضیان از جمله در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی اشاره کرد.

 

 

  غلامرضا زالپور - مدیر عامل گروه مالی ملت و رئیس هیات مدیره شرکت تامین سرمایه بانک ملت بهمن اسکندری- نایب رییس هیات مدیره شرکت تامین سرمایه بانک ملت محمد غلامی- عضو هیات مدیره شرکت تامین سرمایه بانک ملت

 

غلامرضا زالپور

(رئیس هیات مدیره)

بهمن اسکندری

(نایب رئیس هیات مدیره)

محمد غلامی

(عضو هیات مدیره)

مسعود سلطان زالی- مدیر عامل و عضو هیات مدیره شرکت تامین سرمایه بانک ملت  

مسعود سلطان زالی

(مدیرعامل و عضو هیات مدیره)

 

 


دی ان ان